Zjistit dostupnost

Ski Hotel Stoh

Ubytování přímo u sjezdovky, Špindlerův Mlýn, Krkonoše


Nově zrekonstruovaný Ski Hotel Stoh nabízí komfortní ubytování přímo u 1200 metrů dlouhé sjezdovky, u lyžařského vleku Stoh ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí svatého Petra.

Ubytovat se můžete v prostorných dvou až čtyřlůžkových pokojích a jednom šestilůžkovém pokoji. Dva dvoulůžkové pokoje nabízí balkón s překrásným výhledem na sjezdovku Stoh, Luční horu a Kozí hřbety. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a toaletou, TV s plochou obrazovkou a internetovým Wi-Fi připojením. Samozřejmostí jsou toaletní potřeby a ručníky zdarma.

Ski Hotel Stoh nabízí kromě ubytování i restauraci a lobby bar, kde naleznete širokou nabídku alko i nealko nápojů a jídla české a mezinárodní kuchyně připravovaná jen z těch nejkvalitnějších surovin. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování, polopenzi si můžete doobjednat. Pro skupiny nabízíme zvýhodněné 2-chodové servírované menu.

Odpočinout si můžete v privátní venkovní vířivce s výhledem do okolní přírody.

Špindlerův Mlýn s nadmořskou výškou 575 – 1555 metrů je křižovatkou turistických tras a je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů v České republice. Zimní sporty ovšem nejsou jedinou předností tohoto městečka. Panensky krásná příroda s mnoha zákoutími, které rozhodně stojí za návštěvu, nabízí řadu možností pro aktivní dovolenou.  

 

Prohlédněte si širokou nabídku výhodných pobytových balíčků zde!

 
 
Mucha Apartments

 

Mucha Apartments

 

Mucha Apartments

Novinky

Nordic Walking hole k zapůjčení zdarma!

Rádi Vám v průběhu Vašeho pobytu zdarma zapůjčíme Nordic Walking hole. V případě zájmu je nutná rezervace v předstihu u naší recepce.

17.7.2017

Zobrazit celý článek

Sleva 5-10% na ubytování a pobyty v srpnu!

Využijte akční nabídku od 6.8.2017 do 31.8.2017 na ubytování i pobytové balíčky! Užijte si léto v českých horách!

13.7.2017

Zobrazit celý článek

Paddleboardový den na Labské přehradě

V sobotu 12. srpna od 10 hodin se koná paddleboardový den na Labské přehradě. Přijeďte si užít netradiční zábavu do Špindlerova Mlýna. 

29.6.2017

Zobrazit celý článek

Nová Stezka korunami stromů v Krkonoších

První prázdninový víkend (v neděli 2.7.2017) se v Krkonošském národním parku otevře nová Stezka korunami stromů. Vyrazte prozkoumat lesní kulturu díky stezce dlouhé 1 327 metrů a navštivte i unikátní podzemní prostor nabízející pohled na kořeny stromů.

29.6.2017

Zobrazit celý článek

Týdenní pobyt ve Špindlu s 25% slevou!

Dopřejte si letní dovolenou v krásné přírodě krkonošského pohoří. Ve Ski Hotelu Stoh pro Vás máme připravený nový letní balíček za skvělou cenu!

13.6.2017

Zobrazit celý článek

Užijte si pohodový víkend ve Špidlu s řadou aktivit!

Kromě komfortního ubytování ve Ski Hotelu Stoh s možností pronájmu privátního wellness i dobré stravy v hotelové restauraci a využití dětského hřiště nebo fitness, si ve Špindlerově Mlýně užijete spoustu letních aktivit.

9.6.2017

Zobrazit celý článek

Výhodné pobyty v Krkonoších na jaro a léto již v prodeji!

Vyberte si z nabídky nových pobytových balíčků na období jaro-léto-podzim a dopřejte si pobyt ve Špindlerově Mlýně, jen pár kroků od úchvatné přírody Krkonošského Národního parku za super cenu!

26.4.2017

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky!

Prohlédněte si nové webové stránky Ski hotelu STOH. 

27.2.2012

Zobrazit celý článek

Map

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Rok realizace 2010–2012.